جمعه, 10 خرداد 1398 ساعت 16:41

سامانه وب کنفرانس (وبینار)

سامانه وب کنفرانس (وبینار)

برگزاري سمينارهاي علمي، تخصصي و تبليغاتي يکي از نيازهاي مجموعه هاي کوچک و بزرگ جهت انتقال دانش و همچنين معرفي خدمات و محصولات هر سازمان و شرکت است.

همچنين يکي از اجزاء بسيار مهم، که نقش تعيين کننده اي در برگزاري موفق دوره هاي مديريتي و آموزش مجازي در حيطه آموزش الکترونيک دارد، سيستم وب کنفرانس يا همان کلاس است که در کاربري هاي مديريتي، فضايي به مانند اتاق جلسات را فراهم مي آورد.

از آنجا که کاهش هزينه ها و همچنين حداکثر استفاده از زمان، دغدغه امروزه همه سازمان ها و مجموعه ها است، سيستم وب کنفرانس برتروب، به اين مجموعه ها کمک مي کند تا هزينه هاي جابجايي و ارتباطات خود را کاهش داده و همچنين از هدر رفتن زمان مديران،کارکنان، اساتيد و دانشجويان خود جلوگيري کنند.

اين سيستم محيطي مجازي و آنلاين است که در آن کاربران با يکديگر در ارتباط هستند. اين محيط به نوعي يک جلسه کاري و يا کلاس معمولي را بوسيله امکاناتي مثل کنفرانس ويديويي و سيستمهاي چند رسانه ايي شبيه سازي مي کند.

 

کاربردها

جلسات کاري:

در يک سازمان، اعضايي که در پراکندگي جغرافيايي و يا در مسافت هاي دور با يکديگر همکاري مي‌کنند، مي‌توانند با استفاده از ابزار وب کنفرانس، جلسات آنلاين برگزار کنند. اين امکان علاوه بر اينکه هزينه‌هاي سازمان را کاهش داده؛ منجر به بهره‌وري بالاتر از طريق بالا بردن تعاملات مديران و کارکنان خواهد شد.

 

کلاس مجازي:

ابزار وب کنفرانس به دانشگاه‌ها، مدارس، موسسات آموزشي و سازمان‌ها امکان مي‌دهد تا کلاس‌ها و دوره هاي آموزشي خود را با قابليت‌هاي تعاملي بالا در محيط اينترنت برگزار کنند و مشکلات و موانع فيزيکي را براي اجراي دوره‌هاي آموزشي برطرف نمايند.

 

وبينار:

کلمه وبينار ترکيب دو کلمه «وب» و «سمينار» است و به معناي يک ارائه، تدريس يا کارگاه آموزشي است که از طريق وب ارائه مي شود. وبينارها هم مي توانند به صورت يک طرفه ارائه بشوند به اين معني که فقط استاد يا مدرس مطالب خود را بيان مي کند و دانشجويان مطالب را مي بينند و مي شنوند که در اين حالت تعاملي وجود ندارد. از طرف ديگر وبينارها مي توانند به صورت تعاملي برگزار شوند؛ يعني دانشجويان نيز بتوانند سوال بپرسند، نظر بدهند، بخشي از مطالب را ارائه کنند و…سيستم وب کنفرانس برتروب امکان برگزاري وبينارهاي يکطرفه و تعاملي را به سازمان ها، آموزشگاه ها و شرکت ها مي دهد.

 

برخي از مزيت هاي اين ساختار عبارتند از :

- عدم محدوديت دسترسي مکاني و زماني

- امکان حضور صدها نفر در فضاي مجازي کنفرانس

- قابليتهاي مختلف تعامل صوتي و تصويري

- برگزاري کنفرانس ها در سطح ملي و بين المللي

- ضبط کنفرانسبرتر وب براي برگزاري وبينارها، جلسه ها و دوره هاي آموزشي تمامي امکانات سامانه کنفرانس آنلاين را در اختيار مشتريان قرار مي دهد.

 

نوع وبينار (کنفرنس آنلاين)

زمان

تعداد افراد شرکت کننده

هزينه

سفارش

وبينار برتر 1

1 ساعت

50 نفر

50000 تومان

سفارش دهيد

وبينار برتر 2

2 ساعت

50 نفر

75000 تومان

سفارش دهيد

وبينار برتر 3

4 ساعت

50 نفر

110000 تومان

سفارش دهيد

وبینار برتر 4

روزانه

50 نفر

160000 تومان

سفارش دهيد

وبینار برتر 5

ماهانه**

50 نفر

270000 تومان

سفارش دهيد

وبینار برتر 6

ماهانه *اختصاصی*

50 نفر

350000 تومان

سفارش دهيد

وبينار برتر 7

سالیانه

نامحدود

توافقی

تماس بگیرید

 

روزانه * : منظور از روزانه 8 ساعت در روز است

ماهانه ** : اجاره سامانه آنلاين به صورت ماهانه دارای 100 گیگابایت پهنای باند می باشد
جهت مشاهده دمو با شماره ۶۶۸۶۰۳۸۷ و ۰۹۱۲۲۱۶۲۵۴۱ تماس بگیرید.

  1. دوست گرانقدر با سلام؛ در صورت نیاز به تماس سریع با شما، لطفاً مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر
  4. کد امنیتی*
   کد امنیتی
     تازه کردنورودی نامعتبر