جستجو در تمامی مطالب سایت.

سامانه آموزش مجازی (مودل)

با بیش از یک دهه تجربه موفق راه اندازی آموزش مجازی همراه شما هستیم!

 

شاید 10 سال پیش که پیاده سازی نرم افزار آموزش مجازی مودل را شروع کردیم، کمتر کسی با قابلیتها و امکانات این ابزارها آشنایی داشت. البته بسترهای سخت افزاری و پهنای باند در آن بازه زمانی کار را سخت تر هم میکرد.

اما تیم برتر وب، از همان ابتدا با همت و تلاش، بستری را فراهم کرد که مجموعه های مختلف بتوانند به سمت و سوی آموزش مجازی حرکت کنند.

 

بومی سازی نرم افزار مودل و پایه ریزی مودل فارسی در ایران

سال 1391 اولین نسخه کاملا فارسی مودل، توسط برتر وب ارائه شد. از همان سال تا به امروز، نسخه های متعددی از مودل با قابلیتهای مختلف ارائه شده است.

بزرگترین سازمانها و مراکز آموزشی کشور، از قابلتهای مودل فارسی که تجربه یک دهه برتر وب است در حال حاضر استفاده می کنند. دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه مازندران، دانشگاه علم و هنر یزد، شرکت شاتل، شرکت سپیدار همکاران سیستم، شرکت گلرنگ، مجتمع آموزشی مفید، تنها تعداد محدودی از مجموعه هایی هستند که برای ارتقای آموزشی سازمان و آموزشگاه خود از مودل فارسی استفاده می کنند.

 

آموزش مجازی و آنلاین و پیش نیازها

برای راه اندازی یک آموزشگاه مجازی، به چند نکته مهم می بایست توجه داشت:

1- بستر سخت افزاری

2- بستر نرم افزاری

3- پهنای باند

4- تیم پشتیبانی

برتر وب طی سالیان گذشته، تمام تلاش خود را انجام داده که تمامی نیازهای مشتریان اعم از سخت افزار و نرم افزار را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد. تیم پشتیبانی نیز بصورت 24 ساعته پاسخگوی مشتریان عزیز بوده است.

 

قابلیت اتصال به سایر سیستم ها

تیم برتر وب، با شناخت کافی از نرم افزار مودل، امکان اتصال این نرم افزار به سایر ابزارهای کاربردی را فراهم نموده است. بعنوان مثال با استفاده از پلاگینهای ارائه شده از سوی برتر وب، به راحتی می توانید، مودل را به بیگ بلو باتن، ادوب کانکت، اسکای روم و هر سیستم دیگری که مورد نیازتان باشد، متصل کنید.

 

فراخوانی اطلاعات از سیستمهای آموزشی

یکی از دغدغه های دانشگاه ها و مراکز آموزشی، اتصال سیستم مودل به سیستمهایی مانند گلستان است که بتوانند بصورت خودکار، اطلاعات دانشجویان و درس ها را به سیستم مودل منتقل کنند. برتر وب با طراحی پلاگین اتصال مودل به گلستان، به راحتی امکان فراخوانی اطلاعات بصورت خودکار و تعریف کلاس ها و دانشجویان را فراهم کرده است.

 

در صورتی که تمایل به دریافت مشاوره و خرید این محصول را دارید، با شماره های 91002922 – 021 و 09122162541 تماس بگیرید.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است